Teklif İsteyin
Mobil Uygulama

Firma Profili

Firma Profili

Trans Ayyıldız Turizm; Hizmet sektöründe faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ana hedefimiz olan müşteri istek ve beklentilerini önceden tespit edip bu bağlamda yüksek nitelikli hizmet sunabilmektir.

Trans Ayyıldız Turizm; uzman kadrosu ve tüm beklentilerinzi karşılayabilecek geniş vizyonuyla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyar.

Trans Ayyıldız Turizm´in güvenilirliği ve hizmet kalitesi ilk başta siz sayın müşterimizden, sonra kendi kurumsal kimliğine olan saygısından güç almaktadır.

Çalışanlarımızın deneyim ve birikimleri size ülkemizin dört bir yanında yüksek konfor ve aile sıcaklığıyla kucak açabilecek tarzdaki konaklama tesisleriyle ve personelimizin ise rahat ve huzurlu geliş-gidişlerini temin maksadıyla hizmet vermektedir.

Ay yıldız Tur Turizm Taşımacılık Nakliyat Otomotiv Gıda San.Tic.Ltd.Şirketi olarak hizmet kalitesinde risklerinin azaltılmasını sağlayarak müşterilerini memnun eden ve her türlü hizmet konusunda hızlı çözümler üreten Personel, öğrenci ve turizm taşımacılığı, araç kiralama, filo kiralama ve vip taşımacılık hizmetlerinin olmak.

Hizmet verdiğimiz alanlarda, müşterimizin beklentilerini karşılayabilmek için modern araçlarımız ve tam donanımlı personellerimiz ile sektörün lideri değil, kalitenin öncüsü olabilmektir.

Çağdaş bilgi ve birikimi iletişim çağının gereklilikleri ve kendi kültürel mirasımızla harmanlayarak yeni bir bakış açısı yaratmaktayız.

Başlıca Faaliyet Alanlarımız

Personel Taşımacılığı,
Öğrenci Taşımacılığı,
Operasyonel Oto Kiralama Hizmeti,
Tur Organizasyonları,
Filo Araç Kiralama Hizmeti,
VIP Transfer hizmeti

Personel, öğrenci ve turizm taşımacılığı, araç kiralama, filo kiralama ve vip taşımacılık hizmetlerinin konusunda sektörün lideri olmak.

İlkelerinden ödün vermeyen yapısıyla Trans Ayyıldız Turizm, tüm misafir ve personelinize VIP kalitesinde hizmet sunar.

Aile ve iş hayatınızda süregelen mutluluk ve başarının artarak devam etmesine huzur veren hizmetiyle destek olmak Trans Ayyıldız Turizm´in kuruluş felsefesidir.

© 2017 Trans Ayyıldız | Tüm Hakları Saklıdır