Zeytinburnu Servis Taşımacılığı

Zeytinburnu Servis Taşımacılığı

Zeytinburnu servis taşımacılığı ve Zeytinburnu okul öğrenci servisi hizmetini personel ve öğrencilere İstanbul'da ki deneyim ve bilgimizle siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Kalitemizi belgelerimizle tescilleyen ve yönetmeliğe uygun hizmet veren şirketimiz okul servis firmaları için zorunlu olan A sınıfı servis taşımacılığı yetki belgesine sahiptir.

İstanbul'un her semtinde olmamızın getirdiği avantajları Zeytinburnu servis taşımacılığı hizmetinde de müşterilerimize sunuyoruz. Tamamen kalite odaklı ve kişilerin memnuniyeti üzerine kurulu alt yapımızda, hem araçlarımızla hem de şoförlerimizle kurumsal çalışmalar yapıyoruz.

Her bölgede ki taşıdığımız sorumluluğu aynı bilinçle Zeytinburnu semtinde de uygulayan şirketimiz, teknoloji ve insanın iş birliğine dayalı sistem sayesinde yaşanabilecek sorunları en az seviyeye çekmeyi başarmaktadır. Trafiğin sakin olduğu yerler ile daha kısa mesafeler tercih edilerek tam zamanında varış sağlanabilmektedir. Diğer bir yandan servis şoförlerinin bu alanda tecrübeli kişilerden oluşmasına önem verilmektedir.

Araçların bakımları günlük kontrolden geçer. Araç muayenelerine önem verilerek muayene günlerinin geçmemesi sağlanır. Güzergahlarda meydana gelebilecek veya araçlarda meydana gelebilecek herhangi bir aksaklık ihtimali göz önüne alınarak araçların GPS ( araç takip sistemi ) ile izlenimi sağlanır.

İzlenimin amacı taşımacılığın olumsuz etkilenmemesi dolayısıyla da beklenilen vakitte ulaşılması istenilen yere ulaşımın gecikmemesidir. Taşımacılık günümüzde eskiye nazaran lüks olmaktan ihtiyaç haline dönüşmüştür.

Bu doğrultuda firmaların gereksinimleri olan taşımacılık hizmeti alma, Zeytinburnu Servis Taşımacılığı hizmeti ile gereksinimlerin tam zamanlı karşılanmasını sağlamaktadır.

Zeytinburnu Öğrenci Taşımacılığı

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarınızı en güvenilir şekilde taşıma işlemi yapan Trans Ayyıldız Turizm, Zeytinburnunun bir çok mahallesine öğrenci taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Zeytinburnu öğrenci taşımacılığı konusunda ki hassasiyetlerinizi biz biliyor ve gereken tüm önemleri alıyoruz. Hem özel okulların, hem de devlet okullarının taşımacılığını yapan şirketimizin referansları bu konu da taahhütlerimizi tescillemektedir.

Okul servis hizmetleri yönetmeliğine uygun araçlarımızla hizmet verirken, okul servisi kullanmak için gerekli belgelere sahip olan şoförlerimizle her şeyi kuralına göre yerine getiriyoruz. Okul servis araçlarından istenen belgeler şirketimiz bünyesinde mevcut olup, okul servis kuralları dışına çıkılmamaktadır.

Zeytinburnu Personel Taşımacılığı

Günün yorgunluğunu ve stresini servis içerisinde atmaya başlayan personellerin rahatı ve güvenliği için çalışıyoruz. Bunların başında Zeytinburnu personel taşımacılığı hizmeti verirken, trafiğin en rahat noktaları tercih edilerek güzergah yapılandırılması, araçların konforlu ve temiz olması, şoförlerin konusunda bilinçli ve güler yüzlü olması gibi bir çok kıstası bir araya getiriyoruz.

Aklınıza takılan tüm soru ve Zeytinburnu personel servisi talepleriniz için (0216) 574 46 46 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zeytinburnu personel taşımacılığı hizmet talep detaylarınızı info@transayyildiz.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.