FİLO ARAÇ KİRALAMA

İhtiyaçlarınız İçin Yanınızdayız

FİLO ARAÇ KİRALAMA

Trans Ayyıldız; talebiniz doğrultusunda istediğiniz marka ve modele uygun araçları şoförlü veya şoförsüz olarak hizmetinize sunmaktadır.

Filo Araç Kiralama yöntemi ile gerekli fizibilitesi çıkartılmış amaca ve hedefe odaklı profesyonel çözümler sunuyoruz.

Sizleri karmaşık maliyetlerden, ekstra masraflardan, araç bakımı v.s. sorunlardan kısa sürede kurtarıyoruz. Kiraladığınız araçların trafik sigortasını, kaskosunu, vergi ve periyodik bakım giderlerini tamamen biz karşılıyoruz.Siz sadece işinize odaklanın.

Filo kiralama, değerli finans kaynağınızı diğer fırsatlara yöneltmeniz noktasında ciddi avantajları vardır. Günümüzde pek çok kuruluş, araç satın alma yerine uzun dönem kiralamayı tercih ediyor ve filo kiralamanın avantajlarından yararlanıyor.

AVANTAJLAR

İş güvenliğinden asla ödün vermez. Personellerimizi testlere tabi tutarız. Misafirlerimizle iyi ilişkiler kurmaya özen gösteririz. Kendimizi geliştirmek için gereken özveriyi gösteririz. Misafirlerimize konfor ve huzuru sunarız. Takip sistemlerimiz ile araçlarımızı her an takip ederiz. Personelimiz ile sürekli iletişim kurarız.

Maliyetlerden Kurtul

Araç Bakımını Düşünme

Sigortaları Dert Etme

İşine Odaklan

HİZMET ANLAYIŞI

Filo Araç Kiralama yöntemi ile gerekli fizibilitesi çıkartılmış amaca ve hedefe odaklı profesyonel çözümler sunuyoruz.

Sizleri karmaşık maliyetlerden, ekstra masraflardan, araç bakımı v.s. sorunlardan kısa sürede kurtarıyoruz. Kiraladığınız araçların trafik sigortasını, kaskosunu, vergi ve periyodik bakım giderlerini tamamen biz karşılıyoruz. Siz sadece işinize odaklanın.