TURİZM TAŞIMACILIĞI VE GEZİ ORGANİZASYON

Profesyonel Hizmet Anlayışı

TURİZM TAŞIMACILIĞI VE GEZİ ORGANİZASYON

Trans Ayyıldız Turizm; ülkemizin birbirinden güzel ve tarih kokan mekanlarına düzenleyeceğiniz veya düzenlediğimiz gezilerimizde son model araçlarımız ile konforlu yolculuklara çıkıyoruz.

Fuar, tanıtım gecesi, iş yerlerinin çalışanları için hazırladığı gezi organizasyonları, bireysel olarak düzenlenmiş gezi veya geceler için toplu araç temini konusunda teklif alınız.

Kokteyl, Davet, Açılış, Bayi toplantıları, Kurs ve Seminer Organizasyonları, Ürün Lansman Toplantıları gibi özel günler ve geceler için yine özel organizasyonları ile Trans Ayyıldız Turizm hep yanınızda.

AVANTAJLAR

Trans Ayyıldız Turizm özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, özel turlara araç temini sağlamaktadır. Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde turlara, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.

Konforlu Araçları Kullanır

Araç Takip Sistem Teknolojisi Kullanır

Optimum Yol Planını Çizer Ve Uygular

Şoför Eğitimlerine Önem Verir

HİZMET ANLAYIŞI

Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlara, Trans Ayyıldız Turizm güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.