Sultanbeyli Personel Servisi

Sultanbeyli Personel Servisi

Sultanbeyli personel servisi, taşımacılığı, fiyatları ve Sultanbeyli ulaşım konusunda bilgi ve deneyimlerimizle, siz değerli müşterilerimize kurumsal çözümler üretiyoruz. Trans Ayyıldız konforlu ekonomik çözümler sunuyoruz.

Sultanbeyli personel servisi konusunda Trans Ayyıldız Turizm ile tam zamanında istenilen yere ulaşım sağlanmaktadır. İstanbul gibi metropol bir şehirde trafik sıkıntısı her zaman yaşanılmaktadır. Ancak Sultanbeyli personel servislerinin çizelgelediği güzergahlar sayesinde bu problem önemli derecede ortadan kaldırılabilmektedir.

Trafiğin sakin olduğu yerler ile daha kısa mesafeler tercih edilerek tam zamanında varış sağlanabilmektedir. Diğer bir yandan servis şoförlerinin bu alanda tecrübeli kişilerden oluşmasına önem verilmektedir.

Araçların bakımları günlük kontrolden geçer. Araç muayenelerine önem verilerek muayene günlerinin geçmemesi sağlanır. Güzergahlarda meydana gelebilecek veya araçlarda meydana gelebilecek herhangi bir aksaklık ihtimali göz önüne alınarak araçların GPS ( araç takip sistemi ) ile izlenimi sağlanır.

İzlenimin amacı taşımacılığın olumsuz etkilenmemesi dolayısıyla da beklenilen vakitte ulaşılması istenilen yere ulaşımın gecikmemesidir. Taşımacılık günümüzde eskiye nazaran lüks olmaktan ihtiyaç haline dönüşmüştür.

Bu doğrultuda firmaların gereksinimleri olan taşımacılık hizmeti alma, Sultanbeyli Personel Servis hizmeti ile gereksinimlerin tam zamanlı karşılanmasını sağlamaktadır.Sultanbeyli Servis Firmaları

Tüm taşımacılık faaliyetlerinde kiralık servis aracı verirken, diğer Sultanbeyli servis firmalarından farklı olarak, tüm taşıma işinizin planlaması tarafımızdan yapılmaktadır. Bu planlamanın başında güzergah ve rota optimizasyonu gelmektedir. Bu anlamda;

Yapılan rotasyon çalışmalarında hizmet alan personelin ve firmanın menfaati göz önüne alınmaktadır.

Aynı zamanda hizmeti alan firmanın ödeme bütçesi dahilinde rota uygulaması yapılır.

Özel olarak yapılan rotasyon programlamaları sayesinde taşımacılıktan yararlanan personelin yolculukta en az vakti geçirmesi ön planda tutulmaktadır.

Zamandan tasarruf sağlanırken yakıttan da tasarruf sağlanarak taşımacılık hizmetini alan firmaya daha az maliyet faturası çıkarılmaktadır.

Araca ilk binen müşteride memnuniyetsizlik duygularının meydana gelmemesi adına bu kriterde düşünülerek rotalama çalışması yapılmaktadır.

Sultanbeyli Personel Taşımacılığı

Firma tarafından Sultanbeyli personel taşımacılığı hizmeti verilen yerlerde firma bünyesinde çalışan kişilerin üstlendiği sorumluluktur. Bölge sorumluları taşımacılık hizmetlerini rutin bir şekilde takip etmektedirler.

Aklınıza takılan tüm soru ve Sultanbeyli personel servisi talepleriniz için (0216) 574 46 46 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sultanbeyli personel taşımacılığı hizmet talep detaylarınızı info@transayyildiz.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.