HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Trans Ayyıldız Turizm; Hizmet sektöründe faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ana hedefimiz olan müşteri istek ve beklentilerini önceden tespit edip bu bağlamda yüksek nitelikli hizmet sunabilmektir.

Trans Ayyıldız Turizm; uzman kadrosu ve tüm beklentilerinzi karşılayabilecek geniş vizyonuyla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyar.

Trans Ayyıldız Turizm´in güvenilirliği ve hizmet kalitesi ilk başta siz sayın müşterimizden, sonra kendi kurumsal kimliğine olan saygısından güç almaktadır.

Çalışanlarımızın deneyim ve birikimleri size ülkemizin dört bir yanında yüksek konfor ve aile sıcaklığıyla kucak açan rahat ve huzurlu geliş-gidişlerle hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Trans Ayyıldız Turizm Şirketi olarak hizmet kalitesinde risklerinin azaltılmasını sağlayarak müşterilerini memnun eden ve her türlü hizmet konusunda hızlı çözümler üreten Personel, öğrenci ve turizm taşımacılığı, araç kiralama, filo kiralama ve vip taşımacılık hizmetlerinin olmak.

Hizmet verdiğimiz alanlarda, müşterimizin beklentilerini karşılayabilmek için modern araçlarımız ve tam donanımlı personellerimiz ile sektörün lideri değil, kalitenin öncüsü olabilmektir.

Çağdaş bilgi ve birikimi iletişim çağının gereklilikleri ve kendi kültürel mirasımızla harmanlayarak yeni bir bakış açısı yaratmaktayız.

VİZYONUMUZ

Personel, öğrenci ve turizm taşımacılığı, araç kiralama, filo kiralama ve vip taşımacılık hizmetlerinin konusunda sektörün lideri olmak.

İlkelerinden ödün vermeyen yapısıyla Trans Ayyıldız Turizm, tüm misafir ve personelinize VIP kalitesinde hizmet sunar.

Trans Ayyıldız Turizm´in güvenilirliği ve hizmet kalitesi ilk başta siz sayın müşterimizden, sonra kendi kurumsal kimliğine olan saygısından güç almaktadır.

Aile ve iş hayatınızda süregelen mutluluk ve başarının artarak devam etmesine huzur veren hizmetiyle destek olmak Trans Ayyıldız Turizm´in kuruluş felsefesidir.

ÖNCELİKLERİMİZ

Dürüstlük

Saygı

Kalite

Sürekli Gelişim